INTRAC

Roheline tn 13

Tegeleb tööstuse ja põllumajanduse seadmete müügi ja müügijärgse teenusega

Mitmekülge kaubavalik ja esindused

INTRAC Eesti AS loodi 1994. a. eesmärgiga pakkuda Timberjack metsamasinaid Eestis. Nüüdseks on lisandunud kaubamärkide nagu Husqvarna, John Deere, Loglift, Case, Bomag, Massey Ferguson, Manitou, jpt. esindusõigused.

 

Klientide paremaks teenindamiseks on avatud teeninduspunktid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Saaremaal ning Jõhvis.INTRAC Eesti AS kuulub INTRAC’i kontserni, mille peakontor asub Rootsis. Lisaks kuuluvad INTRAC kontserni veel INTRAC Latvija SIA Lätis ja INTRAC Lietuva UAB Leedus.

Juhtiv rasketehnika pakkuja Eestis

Tegutsemisperioodi jooksul on INTRAC Eesti AS saavutanud metsatehnika turul liidripositsiooni John Deere (Timberjack) masinatega. Meie eesmärgiks on olla juhtiv rasketehnikat pakkuv firma Eestis. Juhtpositsiooni saavutamiseks omab INTRAC Eesti AS pikaajalist ja head koostööd juhtivate masinaehitajatega üle maailma, koolitatud teenindavat personali ning hästi korraldatud müügijärgset teenindust. Eestis oleme koostööpartneriteks paljudele oma valdkonnas juhtpositsiooni omavatele ettevõtetele, kes on ära mainitud erinevates rubriikides.