Gardest

Roheline tn 14

Baltimaade suurim kodu- ja aianduskeskus ootab avastama

Kontseptsioon

Gardest pakub aastaringselt väga suurt valikut kodu- ja aianduskaupu, millest valdava osa moodustavad erinevad väli- ja toataimed ning aiatööriistad ja -tarvikud. Eraldi on osakond lemmikloomatoodetele ning sisustuskaupadele. Kevadsuvisel hooajal on tootevalikus aia- ja terrassimööbel ning grillid, jõuluhooajal saab keskusest aga tõeline jõulumaailm. Suur kaubavalik tagab mitmekesise hinnataseme, seega lahkub keskusest rahulolevana nii hinnatundlikum kui ka eksklusiivsust hindav klient.

 

Gardesti külastamise teeb mugavaks keskuse ees asuv 180-kohaline tasuta parkla ning ühistransporti eelistavad kliendid toob keskuse juurde Tartu linnaliinibuss.

Gardesti missioon

Gardesti missiooniks on läheneda igale kliendile personaalselt ja tema vajadustest lähtudes, sealjuures on koolitatud töötajad motiveeritud andma edasi oma teadmisi pakkudes igale külastajale parimaid lahendusi. Gardesti soov on unikaalse ostukogemuse ning positiivsete kliendisuhetega saada partneriks igale külastajale tema elukeskkonna kujundamisel.

Gardesti lahtiolekuajad

Tööpäeviti 10.00 – 20.00
Laupäeval 10.00 – 18.00
Pühapäeval 10.00 – 18.00