Koht, kus töörõõm ja edu käivad käsikäes

Looduslähedane mõtteviis, keskkonnast hooliv tarkus ja innovaatilised rakendused: ideaalne kompleks, et ühendada erinevad ettevõtted suureks ühiseks ökosüsteemiks.

01/02

Arhitektuur

Pargi arhitektuuriline terviklahendus aitab luua rahvusvahelise kaliibriga tõmbekeskuse, kus koos toimetavad sarnase mõttelaadiga tegijad. Viimaste aastate jooksul on park väga kiirelt arenenud ja seda trendi soovime ka jätkata.

Salto arhitektuuribüroo

Rohelise Pargi 2016. aastal toimunud arhitektuurikonkursi võidutöö autoriks on Salto arhitektuuribüroo. 2004. a asutatud Salto arhitektuuribüroo huvitub oma tegevuses arhitektuuri, maastikuarhitektuuri ja kunsti kokkupuutealast. Kaaluka osa Salto arhitektuuriloomingust moodustavad avaliku funktsiooniga ruumid, kus on oluline roll kriitlisel ja interdistsiplinaarsel lähenemisel – näiteks Viljandi riigigümnaasium, Balti Filmi- ja Meediakool, Eesti Maanteemuuseum, Pärnu Loodusmaja, Sõmeru keskusehoone, Maaülikooli spordihoone jt.

Eosest terviklahendus

Roheline Park on Eestis ainulaadne, Lõuna-Eestis suurim äripark, kus hetkeseisuga olemasolevale kolmele hoonele on lisandumas kaubandus-, büroo-ja teenindushooneid, mis loob innovaatilise ja inspireeriva keskkonna suur-ja väikeettevõtetele ning pargi külastajatele.

Roheline mõtteviis

Looduslähedane mõtteviis, keskkonnast hooliv tarkus ja innovaatilised rakendused: ideaalne kompleks, et ühendada erinevad ettevõtted suureks ühiseks ökosüsteemiks.

Visioon põimitud rohelise mõtteviisiga

Me armastame mugavust, me armastame maailma! Tähtis on kasum, aga tähtis on ka keskkond! Tasakaal ja sümbioos kõige selle vahel loob rohelise harmoonia, mille sarnast Baltikumis pole.

Roheline tänav

Roheline Park on saanud oma nime Rohelisest tänavast, mis läbib äripargi territooriumi ning aitab mõtestada ka pargi enda olemust.

 

Pargi esimesed asunikud – AS Dimedium ja Intrac Eesti AS – on otseselt seotud põllumajanduse- ja metsamajandamisega ning nende tegevusalad toetavad suurepäraselt pargi kontseptsiooni.

Paindlikkus Sinu soovides

Meie tänane ja tulevane klient on meile väga oluline. Seetõttu on ka tema soovid meile olulised. Iga erisoovi ning mõtte korral võtke meiega ühendust, et tagada just teile sobiv ärikeskkond!

Paindlik üüripind

Rohelise Pargi asukas saab kaasaegse ning just tema soove arvestava üüripinna, millel on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Peame oluliseks luua tänapäevane ning terviklik äripargi lahendus, millel on kõikvõimalikud mugavused ning vajadused vastavalt kliendi soovile. Rakendame rohelisi tehnoloogiad oma klientide soovidest lähtudes.

Vajalik lähedal

Lisaks tänapäevastele lahendustele on pargis külluslikult parkimiskohti nii autole kui ka jalgrattale, lõunatamisvõimalused asuvad kohe pargis sees ja tagatud on ka kiire liikumine Tallinna suunal. Parki suunduvad mitmed kergkliiklusteed ning bussipeatus on otse ukse lävel.

Infrastruktuur

Linnamürast kaugel, aga olulistele asjadele lähedal.

Mujalt tulijale otse Tartu väravas.

Transpordisõlm

Tallinna lennujaamani on rongiga vaid alla 2 tunni tee ning Tartu raudteejaam asub sisuliselt siinsamas. Tallinna-Tartu maantee on möödumas pargi külje alt, Luhamaa ja Koidula piiripunktid tunni tee kaugusel. Ka Narvani on siit vähem maad kui Tallinnast.

Tartu kui peopesal

Pargi suurimaks naabriks on Eesti Maaülikool, koos oma teaduse, sotsiaalse kapitali ja praktikabaasidega. Veel asub naabruses messikeskus Tartu Näitused, mis toob palju kordi aastas kokku mitme valdkonna tippsaavutused. Üliõpilaste noorest energiast pakatava Tartu kesklinn paari kilomeetri kaugusel – see on juba kirss tordil. Kogu vaatepildile annab mõnusa rahu majesteetlikku orgu mööda voolav Emajõgi.